web
counter

Naše ubytování je umístěno v lokalitách Zell am See a Kaprun. Všechny apartmány a chalety jsou plně vybaveny a věříme, že uspokojí i náročného návštěvníka této oblasti. Aktuální informace z dění v regionu najdete na našem Facebooku.

Vítejte v Pinzgau ….

 Nabídka ubytování 

Chalet CARPE DIEM / Kaprun

Nádherný slunný chalet, který je umístěn v klidné lokalitě nedaleko centra města Kaprun. Krásné výhledy na ledovec Kitzsteinhorn. Umístění 80 m od areálu Maiskogel. Kapacita ubytování pro 10 - 12 osob.

Více info .....

Chalet SONNECK / Kaprun

Krásný, prostorný chalet je zařízený v klasickém, rustikálním alpském stylu. Tento útulný chalet se nachází nedaleko centra Kaprunu a v blízkosti turistických tras. Nabídka ubytování pro skupiny až do 14 osob.

Více info .....

Apartmán PANORAMA / Zell am See

Tento apartmánový dům se nachází kousek od centra Zell am See s nádhernými výhledy na jezero a pohoří Vysokých Taur. Luxusně vybavený apartmán splní všechna přání náročných klientů. Nabídka ubytování do 8 osob.

Více info .....

Chalet Gletschermoos / Zell am See

Krásný prostorný chalet se nachází v slunné části Zell am See. Chalet pro až 10 osob si Vás získá svou jedinečnou polohou s nádherným výhledem na okolní horskou krajinu. Nadstandardně zařízený dům splní Vaše očekávání.

Více info .....

Apart. Alpenfantasie / Zell am See

Zima nebo léto, nově renovovaný apartmán Alpenfantasie v Zell am See Vám nabídne vše pod jednou střechou. V apartmánu naleznete veškerý komfort pro maximální spokojenost, ale hlavně klidné nadstandardní ubytování.

Více info .....

Chalet Juwel / Piesendorf

Chalet Juwel disponuje celkovou kapacitou pro maximálně 8 osob - ideální volba pro ubytování párů, rodin s dětmi nebo menší skupiny. Klidná lokalita Piesendorf Vám poskytne dostatek klidu a soukromí.

Více info .....

Apartmány Imbachhorn / Zell am See

Apartmánový dům HAUS IMBACHHORN je přirozeně zasazený do svěže zelených strání se zasněženými Alpskými štíty v pozadí v přímé blízkosti Zellerského jezera je vyhledávaným typem ubytování v této turistické oblasti.

Více info .....